O firme VIL INOX s.r.o.

Spoločnosť VIL INOX, s.r.o. sa stala pokračovateľom firmy KOVO  VICEN založenej v roku 1 996, ktorá týmto krokom získala nové obchodné meno.

Od svojho založenia sa náš výrobný program sústreďuje hlavne na spracovanie materiálov z ušľachtilej ocele (nerezu) a bezpečnostného skla určených pre stavebníctvo a potravinársky priemysel, pričom využívame najnovšie špičkové technológie. Vďaka precíznemu spracovaniu a schopnosti riešiť atypické požiadavky sme sa stali významným dodávateľom nerezových zábradlí, nerezových schodísk, nerezových automatických brán, nerezových oplotení a markíz na polyfunkčné objekty, bytové, ale aj rodinné domy.

Na základe flexibilného a komplexného prístupu k riešeniu na nás kladených požiadaviek sa nám darí byť spoľahlivým partnerom pre významné stavebné spoločnosti, ale i pre majiteľov rodinných domov. Spolupráca s viacerými architektami dáva našim výrobkom originálny a nadčasový dizajn, pričom dôraz kladieme hlavne na bezpečnosť a spoľahlivosť riešení. S našimi dlhoročnými skúsenosťami sme pripravení riešiť špecifické požiadavky i atypické zadania a tým presvedčiť o kvalite a serióznosti našej práce.

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte nám napísať alebo kontaktujte našu firmu VIL INOX s.r.o. a veľmi radi sa s Vami stretneme.